Menu Zamknij

Jedyny w swoim rodzaju pensjonat dla koni

Szukasz wyjątkowego miejsca na odpoczynek ze swoim koniem? Zależy Ci, abyście mogli wspólnie trenować podczas wakacji? Nasz pensjonat wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom. Od lat stale doskonalimy jakość naszego pensjonatu i dokładamy starań, aby odwiedzający nas goście wracali do domu z masą pozytywnych wspomnień. Dzięki setkom pozytywnych opinii mamy dodatkową motywację, aby nasza pasja, jaką są konie, pozwoli Ci spędzić wolny w idealnych warunkach zarówno dla Ciebie, jak i dla Twojego pupila.

Pensjonat dla koni dostosowany do Ciebie

Jeśli szukasz pensjonatu, w którym Ty i Twój koń doskonale wykorzystać wolny czas, to ta oferta jest skierowana do Ciebie. Szczegóły naszej oferty możesz przeczytać klikając w link pensjonat dla koni. Poza fizycznymi udogodnieniami, zyskasz także te psychiczne jakimi są pewność o samopoczucie Twojego konia i odcięcie się od codziennych obowiązków. Dzięki temu, że konie to nasza pasja, oferujemy Ci najlepszych profesjonalistów, którzy zajmą się Twoim zwierzęciem. Nasz klub jeździecki pomoże Ci udoskonalić posiadane umiejętności lub nauczy Cię jeździć, jeśli jeszcze tego nie potrafisz.

Bądź pewny o swojego konia w naszym pensjonacie

Lata doświadczenia i odpowiednio dobrany personel pozwala nam mieć pewność, że każdy odwiedzający nas koń będzie zadowolony. Praca z tak wspaniałymi zwierzętami to przyjemność, dzięki której zyskuje Twój zwierzak. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami dostępnymi na naszej stronie i do kontaktu.