Menu Zamknij

Co warto wiedzieć na temat firm oferujących wynajem aut dostawczych – Tychy?

Zauważyć można, że wzrosła popularność firm oferujących wynajem samochodów dostawczych. Tylko co to właściwie za firmy są? Gdzie działają? Podpowiadamy!

Firmy wynajmujące dostawcze – o czym mowa?

No właśnie, co dokładnie skrywa się za firmami oferującymi wynajem samochodów dostawczych? Z jakiego typu działalnością mamy do czynienia? Firmy oferujące wynajem dostawczych tychy zaczęły się tworzyć na potrzeby tych, których nie stać na zakup pojazdów dostawczych, a potrzebują ich do pracy, przewozu towaru, czy różnego typu przedmiotów. Pojazdy dostawcze mają bardzo szerokie zastosowanie. Można je wykorzystywać do przeprowadzek zarówno prywatnych, jak i zmiany lokalizacji firmowego biura. Zapewniają wygodny transport mebli, wyposażenia, czy też wszelkiego typu towarów. Zakup takiego pojazdu dla wielu z nas to czyste mrzonki. Dlatego firmy, które dysponują odpowiednimi środkami, postanowiły nam trochę pomóc. Wychodząc naprzeciw naszym oczekiwaniom uruchomiły działalność opierającą się na wynajmie dostawczych tychy. Jednak oferta wypożyczalni bywa często o wiele szersza, co oznacza, że można tutaj nie tylko wynająć samochód dostawczy, ale również samochody osobowe, busy, czy brygadówki.

Gdzie działają wypożyczalnie dostawczych aut?

Gdzie dokładnie działają tego typu firmy? Gdzie musimy się zgłosić, gdy zdecydujemy się na wynajem dostawczego w Tychach? Na terenie całego kraju działa wiele wypożyczalni dostawczych, lecz warto wiedzieć, że nie wszystkie z nich oferują naprawdę dobrej jakości pojazdy. Aby się nie rozczarować, warto zachować ostrożność przy wyborze. Na pewno warta uwagi jest firma KRÓL rent a car, która swoją siedzibę ma w Siemianowicach Śląskich. Od centrum Katowic to zaledwie 7 km, co sprawia, ze z każdego zakamarka Śląska da się tutaj łatwo dojechać. Co ważne, firma oferuje współpracę ze wszystkimi ze Śląska, nie skupia się tylko na Siemianowicach Śląskich i okolicach, dzięki czemu również przedsiębiorcy z Tychów, Piekar Śląskich, czy Chorzowa mogą liczyć na współpracę. W wypożyczalni czeka na nas bardzo szeroki wybór różnego typu dostawczych na wynajem – dostawczych typu van, po kontenery 8EP, furgonetki samochody dostawcze z plandekami, plandeki z kabinami sypialnianymi oraz plandeki z windami ułatwiającymi załadunek towarów. Na tym jednak oferta KRÓL rent a car się kończy, ponieważ do naszej dyspozycji są również samochody osobowe, busy do przewozu pasażerskiego, jak i brygadówki. Oczywiście firma na bieżąco poszerza swoją ofertę o kolejne pojazdy, zapewniając nam od razu dostęp do coraz większej ilości nowoczesnych oraz bezpiecznych pojazdów. Na całym etapie współpracy mamy zapewniony dostęp do doradców technicznych, jak i profesjonalnego serwisu. Dzięki temu nie musimy się martwić tym, co zrobimy, gdy spotka nas na drodze jakaś usterka.